ماساژ ریلکسی در تهران

۴۳۰ هزار تومان

 • ماسور تخصصی
 • ارائه پک یکبار مصرف
 • ۷۰ دقیقه ماساژ
 • روغن گیاهی

ماساژ ریلکسی

اگر بخواهیم تعریف صحیحی از ماساژ ریلکسی داشته باشیم، در واقع باید بگویم که این ماساژ سبک خاصی از ماساژ مانند ماساژ تایلندی، سوئدی و… نمی باشد. بلکه این ماساژ به صورت ترکیبی از حرکات و دست ورزی های بکار رفته شده در سبک های مختلف ماساژ می باشد. از مهمترین ویژگی های ماساژ ریلکسی می توان به استفاده از حرکات نرم و فشار هایی با شدت کم بر روی سطح بدن اشاره کرد.

در ماساژ سوئدی، ماسور بر روی نقطه مشخصی از بدن تمرکز نمی کند، بلکه با استفاده از حرکات نرم و طولانی بر روی پوست بدن، با کمک به بهبود گردش خون و آرام سازی بدن، به تنش زدایی و آرام سازی فرد کمک می کند. توجه داشته باشید که در این سبک از ماساژ عضلات و مفاصل درگیر نمی شوند و کلیه مانور بر روی پوست بدن می باشد. با توجه به اینکه هدف اصلی از ماساژ ریلکسی، تنش زدایی و آرامبخشی فرد می باشد، محیط مورد استفاده باید آرام با نورپردازی ملایم به همراه یک موسیقی آرامبخش باشد.

 

ماساژ ریلکسی و تکنیک های آن

چرا ماساژ ریلکسی را پیشنهاد می دهیم؟

هر چند سبک زندگی مدرن،  توانسته است سطح کمی و کیفی زندگی انسان را بهبود ببخشد، اما به موازات به میزان زیادی استرس و تنش های عصبی وارد زندگی انسان شده است. یکی از راه های کاهش استرس های ناشی از سبک زندگی، استفاده از ماساژ تراپی می باشد. یکی ازبهترین سبک های ماساژ که به منظور رهایی از استرس و تنش های روزانه توصیه می شود، ماساژ ریلکسی می باشد. در این سبک، ماسور با استفاده از دست ورزی های ماهرانه خود و بهرمندی از روغن های گیاهی معطر و آرام بخش، لحظات آرامش بخشی را برای شما رقم می زند.

همانطور که اشاره شد، در ماساژ ریلکسی از سبک های مختلفی ماساژ استفاده می شود که باتوجه به نظر ماسور و فرد ماساژ گیرنده می تواند سبک های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به برخی از مهمترین سبک های مورد استفاده اشاره خواهیم کرد.

تکنیک های مورد استفاده در ماساژ ریلکسی

 1. ماساژ سنگ داغ

در این سبک، ماسور با بهره گیری از حرارت سنگ های مخصوص و قرار دادن آنها بر روی نقاط خاصی از بدن به آرام سازی و رفع تنش فرد کمک می کند. در برخی از موارد ماسور با استفاده از سنگ های مخصوص ماساژ سنگ داغ، حرکات ماساژ را بر روی بدن فرد انجام می دهد، این کار به ماسور کمک می کند بدون نیاز به اعمال فشار زیاد به عضلات عمیق‌تر برسد و در نهایت هدف اصلی که تنش زدایی و ریلکسیشن فرد می باشد، میسر شود.

 

 1. ماساژ سوئدی

یکی از سبک های محبوب ماساژ که درمراکز اسپا ارائه می شود، ماساژ سوئدی است که دارای فسلفه ای متفاوت با ماساژ های آسیایی شرقی می باشد. این سبک ترکیبی از ماساژ آروماتراپی، بافت عمیق و ماساژ ورزشی می باشد که به منظور رهایی از اسپاسم های عضلانی و تنش های عصبی مورد استفاده قرار می گیرد. در این سایت توضیحات جامعی در رابطه با سبک ماساژ سوئدی داده شده است.

 1. ماساژ تایلندی

در این سبک از ماساژ، با استفاده از فشارهای ملایم و کشش های ماهیچه ای که به صورت آرام و ریتمیک اعمال بر روی بدن اعمال می شود که تنش زدایی و ریلکسیشن فرد کمک می کند. از مهترین ویژگی های ماساژ تایلندی عدم استفاده از ضربات بر روی بدن می باشد. استفاده از فشار ملایم به کمک دست ها و پاها به همراه تنوع گسترده ای از حرکات و جنبش های کششی و کنش پذیر به آرام سازی فرد کمک بسزایی می کند.

 1. ماساژ آیورودا

به جرات می توان گفت که آیوردا چیزی فراتر از یک ماساژ می باشد، هر آنچه در این سبک از ماساز مورد استفاده قرار می گیرد می تواند به بهبود کیفیت و کمیت زندگی کمک بسزایی داشته باشد. هدف اصلی از ماساژ آیورودا،  آرام سازی ماهیچه ها، تقویت سیستم عصبی بدن، افزایش تمرکز، حافظه، هوش و قدرت بینایی  و…. می باشد. توجه داشته باشید در این سبک از ماساژ بسته به طبع فرد از روغن متناسب استفاده می شود و تاثیر گذاری بهتری خواهد داشت.

 

مهمترین فواید ماساژ ریلکسی چیست

 

مهمترین فواید ماساژ ریلکسی :

 1. بهبود گردش خون
 2. تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن
 3. رفع گرفتگی ها و اسپاسم های عضلانی
 4. رفع خستگی و احساس شادابی
 5. کاهش تنش های عصبی
 6. بهبود سردرد و رفع بی خوابی
 7. التیام بخشی به دردها به دلیل استفاده از روغن های گیاهی
 8. افزایش هورمون سرتونین ( هورمون شادی بخش) و کاهش هورمون کورتیزول ( هورمون استرس)

 

توجه داشته باشید که تکنیک های ماساژ ریلکسی در تمامی نقاط بدن قابل استفاده می باشد و شما می توانید از حرکات و دست ورزی های ماسور برای تنش زدایی و ریلکسیشن نقاط مختلف بدن خود بهرمند شوید. تجربه ثابت کرده است که ماساژ تراپی ازمطمئن ترین روش ها برای کنترل استرس و جلوگیری از مشکلات ناشی از آن می باشد. ماساژ را می‌توان به عنوان یک معجزه و مکمل برای درمان بسیاری از مشکلات بدن و ایجاد آرامش نام برد. شما می توانید با تهیه کارت هدیه ماساژ برای عزیزان خود لحظات شاد و آرامش بخشی را برای آنها رقم بزنید. به منظور آگاهی از قیمت ماساژ در معتبرترین مرکز ماساژ در تهران با ما تماس بگیرید.