ماساژ سنگ داغ در تهران

۹۰۰ هزار تومان

  • ماسور حرفه‌ای
  • روغن ۱۰۰% گیاهی
  • ۶۰ دقیقه

ماساژ سنگ داغ چیست ؟

نوعی ماساژ درمانی که به منظور رفع تنش و اسپاسم های عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. در ماساژ سنگ داغ  به منظور ایجاد ریلکسیشن بافت های نرم و رفع اسپاسم عضلانی، از حرارت سنگ استفاده می شود. سنگ های مورد استفاده در این سبک از ماساژ از نوع آتشفشانی، مرمر یا سالت که دارای سطح صاف و وزن خاصی می باشند.

 

ماساژ سنگ داغ در بهترین اسپا تهران

 

مراحل ماساژ سنگ داغ چیست؟

در ماساژ سنگ داغ به منظور تاثیر گذاری بیشتر علاوه بر قرار گرفتن سنگ های صاف و گرم شده بر روی قسمت های مشخصی از بدن، از تکنیک های ماساژ روغن نیز استفاده می شود. علت استفاده از سنگ های آتشفشانی در این سبک از ماساژ به دلیل قابلیت نگه داشتن گرما درون سنگ می باشد. با قرار دادن سنگ ها در آب گرم به تدریج گرما در سنگ ها نفوذ کرده و با توجه به نوع سنگ ها تا مدت زمان مشخصی این گرما درون سنگ حفظ می شود.

این سنگ ها در نقاط مختلفی از بدن از جمله امتداد ستون فقرات، شکم، صورت، سینه، کف دستان، روی ساق پا و انگشتان و … می تواند قرار داده شود. همانطور که اشاره شد علاوه بر استفاده از سنگ های داغ برای بهبود کیفیت ماساژ از سایر تکنیک ها از جمله ماساژ سوئدی، ماساژ تای و… نیز استفاده می شود.

نوع حرکات و دست ورزی های ماهرانه  ماسور می تواند اثر گذاری ماساژ را دوچندان نماید، حرکات دورانی، ضربه ای، حرکات طولانی دست، ورز دادن و… که با توجه به تجربه و سطح مهارت ماسور می تواند متفاوت باشد. گاهی اوقات در این سبک بعد از سنگ داغ، از سنگ های سرد نیز استفاده می شود که به منظور تسکین پوست و منقبض کردن رگ های خونی می باشد. شما می توانید تجربه اولین ماساژ سنگ داغ خود را در بهترین مرکز ماساژ در تهران با ما تجربه کنید.

 

خدمات ماساژ سنگ داغ

 

مدت زمان مورد نیاز برای ماساژ سنگ داغ چقدر می باشد؟

در حالت عادی مدت زمان مورد نیاز برای ماساژ سنگ داغ 60 دقیقه می باشد. در این مدت زمان، ماسور با استفاده از حرارت سنگ ها و دست ورزی های خود به بازگشایی گره ها و رفع اسپاسم عضلانی کمک می کند. توصیه اکید می شود پیش از دریافت خدمات ماساژ، ماسور خود را از سلامتی و پیشنه بیماری خود آگاه سازید.

بهترین سنگ برای ماساژ سنگ دغ چیست؟

انتخاب بهترین سنگ برای ماساژ به نظر و تجربه ماسور بستگی دارد. اما مهمترین فاکتور مسطح بودن، وزن مشخص و از همه مهمتر قابلیت حفظ دما می باشد. هرچند استفاده از سنگ های آتشفشانی از جمله بازالت و سنگ های مرمری مرسوم می باشد اما برخی از ماسور ها استفاده از سنگ های رسوبی مانند سنگ های دریایی ، ماسه سنگ یا سنگ آهک به دلیل خواص معدنی آنها ترجیح می دهند.

 

فواید ماساژ سنگ داغ چیست

 

فواید ماساژ سنگ داغ چیست؟

در سال های اخیر با توجه به افزایش آگاهی مردم نسبت به فواید ماساژ درمانی، شاهد استقبال بینظیر از ماساژ به عنوان یک طب مکمل و جایگزین می باشیم. ماساژ سنگ داغ نیز به مانند سایر سبک های ماساژ از جمله ماساژ شمع، ماساژ ریلکسی و … دارای فواید بیشماری می باشد که در ادامه به شرح برخی از آنها خواهیم پرداخت.

  1. رفع اسپاسم و درد های عضلانی

همه ما تجربه استفاده از کیسه های آب جوش به منظور کاهش درد های عضلانی را داشته ایم. اما در ماساژ سنگ داغ ماسور به صورت حرفه ای و تکنیکال با استفاده از سنگ های گرم برای کاهش درد و اسپاسم استفاده می کند. گرمای سنگ ها با افزایش جریان خون در موضع مورد نظر می تواند در کاهش درد، رفع اسپاسم و افزایش دامنه حرکتی  تاثیر گذار باشد.

 

  1. ریلکسیشن و رفع اضطراب

مهمترین وجه اشتراک سبک های مختلف ماساژ، ریلکسیشن و رفع اضطراب می باشد. این مسئله در ماساژ سنگ داغ نیز صادق می باشد به این صورت که شما با تجربه یک جلسه ماساژ سنگ داغ در بهترین مرکز خدمات ماساژ یا حتی درخواست ماساژ در منزل نه تنها شاهد کاهش درد عضلانی و رفع اسپاسم هستید بلکه ریلکسیشن ناشی از این سبک از ماساژ را به خوبی درک خواهید کرد.

  1. بهبود کیفیت خواب

یکی از مهمترین تاثیرات سبک زندگی نوین و پر استرس امروزی، پایین بودن کیفیت خواب می باشد که این روزها گریبانگیر اکثر افراد جامعه است. اما از مهمترین فواید ماساژ تراپی بخصوص ماساژ سنگ داغ، بهبود کیفیت خواب می باشد. بنابراین شما با بهرمندی از یک جلسه ماساژ سنگ داغ در بهترین اسپا در تهران می توانید بدون نیاز به انواع داروی خواب آور لذت یک خواب شیرین را تجربه کنید.

  1. بهبود و کاهش علائم بیماری

ماساژ درمانی به عنوان طب مکمل در کنار سایر شیوه های درمانی می تواند به کاهش علائم بیماری ها کمک بسزایی داشته باشد. این مهم به کمک بهبود جریان گردش خون و کاهش استرس اتفاق خواهد افتاد. ماساژ سنگ داغ در کاهش علائم بیماری هایی از جمله خود ایمنی و آرتریت روماتوئید تاثیر بسزایی دارد. توصیه می شود که ماسور برای افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید از ماساژ با سطح فشار متوسط استفاده نماید که ماساژ سنگ داغ بهترین گزینه می باشد. در طی تحقیقات صورت گرفته نشان داده شده که استفاده از ماساژ درمانی توانسته است علائم سرطان  از جمله درد، استرس، اضطراب، حالت تهوع و …را کاهش دهد.